A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

RAIMONDI KULE VİNÇ

RAIMONDI: HR ( 27 / 30 / 33 / 36 / 42 )
HR Modelleri; alçak yapı alanları için kaliteli kendiliğinden kaldırılabilen vinçler üretmektedir. Bunun yanı sıra; kolay bir şekilde taşınabilir. Bu sayede alçak yapı projelerinde ki en değerli parça budur.

RAIMONDI: LR ( 60 / 165 )
LR Modelleri; zor ve kısıtlı alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Sınırlı, yoğun bir biçimde kalabalık olan; gelişen sitelerde kullanılmaktadır. Aşırı yüksek tip yapılarda, köprülerde, barajlarda ve enerji santrali gibi daha büyük ölçeklerde de kullanılabilinir.

RAIMONDI: MRT ( 126 / 144 / 180 / 223 / 263 / 294 )
MRT modelleri; iskeletsiz kule vinç ürünlerinin büyük bir kısmını oluşturmaktadır. “Şehir Vinçleri” ; ilk toplama vinçler, İtalya’ da hızlı bir şekilde üretilmiştir ve aynı zamanda en çok güvenilen ve kullanılan vinçlerdir. Şehir Vinçleri donanım kaldırma konusunda; geleneksel vinçlerin yerine almıştır ve tüm acil ihtiyaçlara karşılayarak memnuniyet sağlamaktadır.

RAIMONDI: SRT ( 65 / 85 )
SRT modelleri; MRT vinçlerinin gelişmiş modern versiyonlarıdır. İlk olarak Akdeniz ve Doğu Avrupa pazarı için tasarlanmıştır, ancak sonrasında dünya genelinde hızlı bir şekilde yaygınlaşmıştır.

RAIMONDI: ER ( 240 / 291 )
ER Modelleri; geniş yapı alanlarında kullanılmak üzere tasarlanmış olan; geleneksel kule vinçleridir. Maksimum 16 ton yük taşıyabilir, 75; 80 metre vinç koluna sahip, modülerdir. Maksimum 200 metre yükseklikte kullanılabilinir.