A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

KURUMSAL

''BC AKEM'' İtalyan RAIMONDI Kule Vinçleri, İtalyan MABER İnşaat Asansörleri ve Platformlarının Irak ve İran'da satışını ve kiralamasını yapan yetkili distrübitör firmadır.
''BC AKEM'' makinelerin kurulum, bakım, onarım ve yedek parça sağlanması konularında deneyimli ve yerleşik ekibi ile kaliteli, güvenilir ve hızlı servis hizmeti sunmaktadır.Ayrıca bölgede satış sonrası servis hizmeti veren ilk ve tek şirket olma özelliğine sahiptir.
Yaptığı çalışmalarla İnşaat sektörünün saygın firmaları arasında yerini alan ''BC AKEM'' temsil ettiği şirketlere proje yönetimi ve yönetime dair konular hakkında danışmanlık ve tavsiye hizmetleri vermektedir. Şirket, geçen süreçte istikrarlı bir büyüme göstermiş inşaat sektörü makine ihtiyaçları konusunda uzmanlaşmıştır.

''BC AKEM'' İnşaat Kule Vinç ve Asansör kullanımındaki artış ve inşaat sektöründeki büyümeyi dikkate alarak, İnşaat Kule Vinçlerinin ve Asansörlerinin,
yüksek maliyetlerden dolayı satın almayı tercih etmeyen müşteriler için İnşaat Kule Vinç ve İnşaat Asansörleri kiralama hizmeti de vermektedir.
RAIMONDI Kule Vinç ve MABER İnşaat Asansör ve Platform ürünleri, her gün karşılaştığınız güçlüklerle baş etme yolunda sizi destekleyecektir.

MİSYONUMUZ;

  • Markamıza bağlı müşteriler yaratmak.
  • Müşteri memnuniyetini oluşturmak.
  • Süreçlerimizi, gelecekteki iddialı hedeflerimize cevap verebilecek şekilde sürekli geliştirmek.
  • Kesintisiz ve yeniliğe açık Ar-Ge çalışmaları ile maliyeti düşürmek.
  • Ürettiğimiz çözümler ve kullandığımız ürünlerde kaliteyi her zaman ön planda tutmak.
  • İnsanlığa ,çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek.

 

VİZYONUMUZ;
Irak Pazarında var olan Lider İnşaat markaları ile işbirliği yapmak ve Dünya çapında tanınan, Lider hidrolik ekipman firması olmak.